ZeHa Studio vzniklo v Chrudimi jako rodinný projekt zabývající se reklamou. V současnosti studio disponuje kreativním týmem, který poskytuje klientům full servis v oblasti reklamy a eventu. Zajistíme pro vás grafické i tiskové práce, vytvoříme vaše logo, web, vyrobíme vaše reklamní či dárkové předměty, postaráme se o atraktivní druhy reklamní kampaně, jako je světelná nebo nafukovací reklama. Klientům ale můžeme nabídnout mnohem víc.

Specializujeme se na event management, jsme schopni zajistit akci pro vaše zaměstnance nebo firemní partnery. Zorganizujeme klasický či netradiční team building, firemní večírky, family days nebo dětský den, pořádáme tematické akce.

UŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Našim klientům zajistíme full servis v oblasti reklamy. Navrhneme grafické řešení, zajistíme realizaci,osobně produkty dodáme. Vy budete udávat směr.


DÁME TVÁŘ VAŠÍ FIRMĚ

Vytvoříme váš nepřehlédnutelný a nezapomenutelný obraz. Zviditelníme vás na trhu.


VYTVOŘÍME VAŠI FIREMNÍ IDENTITU

Uvědomujeme si, jak důležité je vybudovat image své firmy. Pomůžeme vám s tím.


SIGNMAKING NÁS BAVÍ

Logo. Web. Navrhneme základ vaší značky. Bude jen na vás, zda se odvážeme a pustíme se do nekonvenčních vizí, anebo budeme volit elegantní styl. Výsledek bude ale vždy atraktivní.


MYSLÍME NA VAŠE KLIENTY

Dárky má rád každý! S námi dokážete své klienty potěšit originálně, ale přitom vkusným a vhodným dárkem. Zkrátka myslíme na reklamu v každé situaci.


NAŠE PŘEDNOSTI

Nebudeme vás nudit řečmi o naší rychlosti, kreativitě, flexibilitě, spolehlivosti… Protože to je pro nás samozřejmost.


EVENTY JSOU VÝZVA

Ať již budeme připravovat akci pro vaše klienty nebo pro vaše zaměstnance, postaráme se o nezapomenutelný zážitek. Víme, čím zpestřit všední nudu.